Skip to content

Praktikos ir renginiai

Kvėpavimo terapija

Kvėpavimas – tai gyvenimas. Jei kvėpuosite tinkamai, gyvensite ilgai.

Kvėpavimo praktika yra priemonė, kuri žadina dvasią. Giluminis cirkuliacinis kvėpavimas (kvėpavimo terapija) – vos per kelias minutes gali sužadinti galingus gydomuosius procesus ir inicijuoti asmeninę transformaciją, todėl būtent ši praktika atliekama su instruktoriumi.

Tai paprastas, bet kartu ir labai veiksmingas metodas, galinga aktyvi meditacijos technika, naudojama iš kūno pašalinti užsistovėjusiai energijai,  padėti atpažinti ir išlaisvinti sunkias emocijas ir traumas bei sumažinti nerimą ir stresą, performuoti nervų sistemos atsaką į dirgiklius, pagerinti miegą. Tokiu būdu sukuriama erdvė kūrybiškumui, pasitikėjimui savimi, puoselėjama meilė sau.

Mityba ir gyvensenos
medicina

Gyvensenos medicina – tai mokslu pagrįsta praktika, kurioje gyvensenos kaita naudojama  siekiant išvengti, gydyti ir išgydyti lėtines ligas, veikiant jų priežastis. Moksliniai tyrimai rodo, jog net apie 80 proc. ankstyvos mirties atvejų nuo širdies ir kraujagyslių ligų, cukrinio diabeto, onkologinių ir plaučių ligų būtų galima išvengti pakeitus gyvenseną.

Mityba ir gyvensena. Mitybos įpročiai –­ viena iš geriausių investicijų sveikatai, su minimaliu nuvertėjimu ir didele grąža. Mūsų pasirinkimo paraštėse gausu suformuotų ar išmoktų įpročių ir įsitikinimų, kuriuos tinkamai sukomponavus galime užtikrinti ne tik fizinės, bet ir emocinės sveikatos išeitis.

Tinkama mityba, judėjimu, gera miego kokybe ir psichoemocine higiena galime ne tik apsisaugoti nuo daugelio lėtinių ligų, bet net valdyti jau turimas. O svarbiausia ­­­– bet koks pasirinkimas turi būti Jums tinkamas, o mūsų tikslas – padėti prisijaukinti ir atrasti naujus ar pamirštus skonius, bei kurti tik pozityvias emocijas (judėti tik ta linkme, kuri jums komfortiška) bei sukelti didelį malonumą (vidinę ramybę ir drąsą veikti bei įveikti).

Meditatyvinė judesio praktika: Qigong

Qigong – tai tradicinės kinų medicinos metodas, kuris yra grindžiamas holistiniu požiūriu į žmogaus kūną. Qigong sudaro „kūno-proto“ pratimai, integruojantys kūną, kvėpavimą bei protą taip, kad jie taptų bendra visuma. Qigong terminas vakarų pasaulyje pradėtas vartoti nuo 1936 m., kuomet Qigong tapo labiau žinomas kaip meditatyvinė judesio praktika. ​

  • „či/qi“ – tai senovinė sąvoka, neturinti tikslaus mokslinio apibrėžimo, bet daugiausiai naudojama apibūdinti „gyvenimą“ ar „gyvybinę energiją“.  ​
  • „gong“ sąvoka naudojama apibūdinti darbą, treniruotę ar įgūdį. 

Qigong meditatyvinė judesio praktika siekia:

  • integruoti kūną, kvėpavimą ir protą, remiantis holistiniu požiūriu;​
  • ugdyti sveikatą ir gerovę, emocijų reguliavimą;​
  • pagerinti paciento ar bepraktikuojančio asmens protinį ir fizinį efektyvumą.

Qigong meditatyvinė judesio praktika kuria psichofiziologinį savireguliacijos efektą:​

  • autonominės nervų sistemos „perjungimą“ iš chroniškai perkrautos, aktyvuotos simpatinės būsenos į raminančią, atkuriančią parasimpatinę būseną.

Qigong gali tapti naudingu psichofiziologiniu savireguliacijos įrankiu patiriantiems nuolatinį stresą ir ieškantiems būdo, kaip harmonizuoti ne tik savo kūną, bet ir protą, sumažinti neigiamą technostreso poveikį savo organizmui bei padidinti fizinę ir psichinę savo gerovę.

Emocinis intelektas / koučingas

Emocinis intelektas/koučingas – praktikų tikslas padėti žmogui kurti ilgalaikius pokyčius. Praktikose dėmesys skiriamas sąmoningumo apie savo jausmus, mintis ir veiksmus auginimui. Tikslas – įgalinti žmogų kurti gilius, prasmingus, darnius santykius, auginti vidinę ramybę, jėgą, pasitikėjimą savimi ir drąsą veikti.

Maisto gamybos dirbtuvės

Jei senai svajojate įvesti daugiau kūnui ir emocijoms palankaus maisto į savo ir šeimos kasdieninę mitybą, tačiau nežinote nuo ko pradėti – nesujaudinkite, esate tinkamoje vietoje.

Mūsų virtuvės komanda su profesionalia virtuvės šefe suteiks visus reikalingus įrankius ir žinias. Pasidalinsime įžvalgomis, moksline ir praktine patirtimi, kad jūsų mitybos pokyčiai vyktų lengvai, maloniai ir lydimi tik skaniausių pojūčių.

Išskirtinių maisto dirbtuvių metu išmoksite ne tik bazinių sveikesnio maisto ruošimo įgūdžių, bet ir paliesite mokslinius bei praktinius maisto įtakos mūsų kūnui bei psichologiniam gerbūviui aspektus, kurie suteiks dar daugiau pasitikėjimo naujoje maisto pokyčių kelionėje. 

MITYBA, KURI STIPRINA SVEIKATĄ

Galingiausias žingsnis, kurį galite padaryti norėdami pagerinti savo savijautą ir užkirsti kelią ligoms – tai peržiūrėti kasdienės lėkštės turinį, formuoti palankius mitybos įpročius, lavinti skonį, formuoti tinkamą pasirinkimą, o svarbiausia – tai pagaminti.

Tokiu būdu savo pasirinkimais iš esmės pakeisite savijautą, pasijausite energingesni ir laimingesni. Pripažinkime, kad tai ­– visa ko pagrindas.

Meditacija garse

Meditacija garse – procesas, kuomet skambant gongų ir kitų instrumentų garsui, žmogus nurimsta. Tai lyg holistinis SPA, kai garso rezonanse ilsisi protas, jausmai, kūnas ir siela. Sesijos metu instrumentų garsų takais keliausime savo dėmesiu atnešdami lengvumą sau – pačiam artimiausiam. Ir jei yra tas jausmas “kaip ant sparnų”, tai tikrai, po tokių gongų patirties galėsime taip apie save pasakyti.

Paskaitos

Studijoje organizuojamos paskaitos sveikatingumo temomis.