Skip to content

Programos ir paslaugos

RUOŠKIS TRANSFORMUOTI IR SUBALANSUOTI SAVE.

Teigiami pokyčiai atsiranda iš kiekvieno asmeniškai priimamo sprendimo ir veiksmo.

Pokyčiai yra mūsų prigimtinė teisė. Negalite patekti ten, kur einate, likdami ten, kur esate.

Mūsų komanda meistriškai parengė efektyviausią programą, kuri padės jums pasiekti pačius geriausius rezultatus. Atverkite savo protą, kūną ir dvasią pažangiems moksliniams ir mitybos protokolams, kurie sėkmingai pasaulyje praktikuojami daugiau nei 60 metų.

PATIRK NAUJĄ GYVENIMO KOKYBĘ.

Tikime žalio, ekologiško, daug fermentų turinčio augalinio maisto gydomąja galia ir jo neatskiriamu vaidmeniu, atkuriant sveikatą ir gyvybingumą. Visame pasaulyje žinomos, novatoriškos paskaitos, sąmoningumo pamokos, progresyvi terapija ir pažangūs, paremti mokslu ir technologijomis, sveikatingumo protokolai padės pakeisti mąstymą ir įpročius, kad galėtumėte gyventi su optimaliu imunitetu ir gerove, kurios nusipelnėte. Vykdydami šią gyvenimo transformacijos programą, dovanosite sau ilgalaikę sveikatą ir ilgaamžiškumą.

PRADĖK SAVO KELIONĘ Į SVEIKATINGUMĄ!

Komandos formavimas – svarbus aspektas kiekvienai įmonei. „HOLOS“ komanda  siūlo tarpusavio ryšius stiprinti kitaip. Kviečiame susitikti ant jogos kilimėlių ir pažinti vieni kitus naujame formate. Po jogos praktikos ir lengvos meditacijos, kviečiame pasinerti į maisto kelionę, per kurią jus ves profesionali augalinės mitybos virtuvės šefė. Pabaigoje komandinius ryšius sustiprinsite per emocinio intelekto pažinimo spektrą.

„HOLOS“ sveikatingumo studijoje galite švęsti savo asmeninę šventę.

Informacija ruošiama…